Technologie

Jsme si vědomi toho, že pro perfektní služby je důležité mít vedle zkušeností a know-how také kvalitní strojové zázemí. V naší tiskárně tak najdete stroje pouze od renomovaných dodavatelů, které máme léty prověřené a víme tak, že jedině s nimi jsme schopni poskytovat Vám služby v maximální kvalitě. 

Tiskárny

Océ Arizona 1240XT

True flatbed UV tiskárna Océ Arizona s plochou tisku 2,50 x 3,08 m. Tiskové barvy CMYK jsou ekologické, šetrné k životnímu prostředí a vhodné i do interiéru. UV vytvrzení zajišťuje dlouholetou barevnou stálost a určitou odolnost vůči okolním vlivům i bez povrchové úpravy. Lze potisknout téměř všechny materiály od textilu a papírů, přes plastové a akrylátové desky, sklo, dřevo, bondové desky až po kovy až do tloušťky materiálu 50 mm.

Océ Arizona 1260GT

True flatbed UV tiskárna Océ Arizona s plochou tisku 1,25 x 2,50 m. Kromě barev CMYK nabízí ještě tisk bílou barvou na čiré a barevné materiály a parciální lak pro designové aplikace. Barvy ekologické, šetrné k životnímu prostředí a vhodné i do interiéru. UV vytvrzení zajišťuje dlouholetou barevnou stálost a určitou odolnost vůči okolním vlivům i bez povrchové úpravy. Lze potisknout téměř všechny materiály od textilu a papírů, přes plastové a akrylátové desky, sklo, dřevo, bondové desky až po kovy až do tloušťky materiálu 50 mm. Rolový modul pro potisk rolových materiálů do šíře až 2,20 metru.

Océ Colorado 1650

Rolová UVgel tiskárna od firmy Océ doplňuje dvě naše flatbed UV tiskárny. Inkoust splňuje certifikaci Greenguard a je tak použitelný i do interiérů s velmi přísnými požadavky na emise. S šířkou role max. 160 cm dokáže potisknout široké spektrum materiálů jako textil, papír, banner, PVC, PP, PES, plátno a další. Díky unikátní funkci vytvrzovací hlavy dokáže tisknout jak s matným, tak lesklým finišem bez ohledu na potiskovaný materiál. Při tisku na flexibilní materiály se tisk natahuje společně s materiálem až o 80% z původní velikosti.

Roland XF-640 Soljet Pro4

Ekosolvent tiskárna s maximální šíří tisku 160 cm nabízí velmi rychlý tisk při nízkých nákladech s předehřevem potiskovaného materiálu pro optimální výstup.

Roland VS-540 VersaCamm

Ekosolvent tiskárna s maximální šíří tisku 137 cm s 8 tiskovými hlavami CMYKCMYK nabízí možnost tisku a náseku v jednom. Ideální stroj pro tvarově řezané samolepky a podobné aplikace.

Konica Minolta AccurioPress C3070

Malonákladový tiskový stroj pro běžné gramáže papíru s maximální velikostí tisku 3x SRA3 s dokončovacím modulem pro bigování, ohybání a vazby V1. Poskytuje kvalitní zázemí pro výrobu vizitek, letáků, brožur, karet a mnoho dalších aplikací.

Zpracování

Esko Kongsberg X22

Stolový plotr s možností frézování o velikosti stolu 1,6 x 2,2 metru nabízí téměř neomezené možnosti v POS/POP designu, prototypování, signage, formátování a designových aplikacích. Frézovací hlava si poradí s jakýmkoliv tvarovým ořezem až do tloušťky materiálu 30 mm, oscilační nůž nabízí možnost řezu pěnových materiálů různé hustoty.

Multicam Apex 3R

CNC frézka s plynulou osou Z pro 3D reliéfní frézování. Vakuový stůl o velikosti 2,05 x 3,05 m si poradí s téměř všemi normovanými formáty materiálů až do výšky 150 mm. Pohony ve všech osách zajišťují servomotory. Vřeteno o výkonu 6,31 kW umožnuje frézování i masivního dřeva a měkkých kovů, samozřejmostí jsou plasty, plexisklo, bondy, HPL desky, překližky, extrudovaný polystyren a jiné, ideální pro výrobu 3D nápisů, písmen, truhlářských a designových prací.

3D tiskárna Anycubic Chiron

3D tiskárna o vnitřním tiskovém prostoru 400x400x450 mm dovoluje tvořit i větší součástky, makety nebo i prototypy. Lze tisknout klasickými materiály typu ABS, PLA, PET-G, ASA apod. Samozřejmostí našich služeb je CAD software pro modelování jednotlivých komponent.

Dokončování

Laminátor Olepo Easylam 160W

Laminátor pro kašírování, laminace a jiné zušlechtování materiálů s předehřívaným válcem.

Kašírovací stůl Bubble Free

Kašírovací stůl s válcem a formátovacím nožem pro všechny druhy kašírování, laminací, oboustranných samolepek a jiné.

Summa S2 T160

Plotr s tangenciálním nožem pro extrémně rychlé tvarové náseky i prořezy až do šíře role 160 cm. Vhodné pro všechny typy samolepek, etiket

Roland Camm-1 Pro

Plotr s taženým nožem pro konvenční násekové aplikace s maximální šíří role 137 cm.