1997

Zakládáme grafické a DTP studio v domácí kanceláři. I s jedním počítačem dokážeme kouzlit.​

Jako jedni z prvních v ČR pořizujeme fotolab na vyvolávání fotografií mokrou cestou a tím tak zahajujeme vlastní výrobu. S pořízením také otevíráme kamenný obchod v Dejvicích, kde fungujeme i dnes, skoro po 20 letech.

2002
2005

Dvířka do světa tiskovin si otevíráme nákupem prvního malonákladového stroje Konica Minolta. Tiskneme letáčky, brožury, vizitky, plakáty a další o sto šest.

Novým členem našeho týmu se stává Jeníček. Není to ani tiskař nebo grafik, ale rolový tiskový plotr Roland s možností tvarového náseku. Pár let na to ho doplňuje Mařenka, také solventní rolový plotr. Nemáme nejmenší tušení, jak moc nám tihle dva držáci poslouží. Ve firmě je máme doteď a stále skvěle tisknou. 

2010
2016

Naše prostory nejsou nafukovací, a tak stěhujeme výrobní část firmy, nicméně i v novém domově nám začíná být těsno, a tak jsme se stěhujeme znovu…

… tentokrát však ve větší parádě. A protože jsme chtěli zjistit, jestli jsou nové prostory nafukovací, pořídili jsme nerozlučný výrobní tandem deskových strojů – UV flatbed Océ Arizona a Esko Kongsberg. Tím jsme celkem značně rozšířili naše možnosti o potisk mnoha různých materiálů a jejich následného opracování. UV technologie se nám zalíbila natolik, že jsme pořídili ještě rolovou UVgel tiskárnu Océ Colorado

2017
2020

Do třetice všeho dobrého se stěhujeme, tentokrát do Chvatěrub kousek od Prahy. Komfort velkého výrobního areálu nám dovoluje pracovat i na logisticky složitých zakázkách, navíc pořizujeme další UV flatbed s plochou tisku 3,08 x 2,5 metru a v té samé velikosti také CNC frézku Multicam Apex 3R s možností 3D reliéfního frézování.

Pokračujeme v tom, co nás baví a žene vpřed, spouštíme několik našich projektů a určitě o nás mnoho uslyšíte.

2022