Co nabízíme

Od návrhu až po instalaci, tak by se dalo jednoduše popsat naše spektrum služeb. S dlouholetou praxí v oboru a špičkovým strojovým vybavením jsme připraveni Vám splnit i ty nejnáročnější požadavky. Kreativní nápady, kvalitní materiály, dokonalé zpracování završené odbornou instalací. Fantazii se meze nekladou.

Velkoformátový tisk

CMYK. Naše nejoblíbenější písmena

Solventní nebo UV, role nebo desky, bílé, lakované, malé nebo XXL, dřevo, sklo, papír nebo samolepka, poradíme si se vším. Navrhneme vhodnou technologii a materiály na základě dané zakázky tak, abychom dosáhli konstantní kvality v celé životnosti výrobku.

CNC frézování A TVAROVÉ OŘEZY

(Ná)strojový ráj

Kromě klasických tvarových ořezů, náseků, rylování a perforování papírů, vlnitých lepenek nebo třeba pěn nabízíme také služby přesného formátování, CNC tvarového obrábění plošných materiálů, reliéfní a 3D frézování, gravírování, sražení hran na mnoha typech materiálů včetně dřeva, plexiskla a měkkých kovů, např, hliníku a dalších.

Instalace

Zlaté české ručičky

Po výrobě zakázek jsme schopni realizovat i instalační fázi. Polepíme stěny, auta, příčky, pověsíme a rozsvítíme Vaše světelná loga, ať už uvnitř nebo venku, umístíme venkovní bannery, a to včetně samotné konstrukce. Zajistíme také běžné stavební práce.

Grafika

2D i 3D

Veškeré tiskové podklady jsme schopni vytvořit u nás. Tvoříme jednotlivá loga i kompletní brandy a grafické manuály. A s vizualizacemi jsme také kamarádi.

Web Design

Prezentace je základem

K správné firemní prezentaci patří také moderní a přehledné webové stránky, ať už komplexní nebo jednostránkové prezentace. Proto nabízíme i kompletní tvorbu stránek, včetně technické podpory, domén a hostingu.