Naše projekty

Graffis studio mimo zakázkovou výrobu zaštiťuje také několik vlastních projektů. Všechny je spojuje důraz na původní a originální výrobky, maximum ruční práce a neotřelé nápady. Všechny tyto projekty spadají do oblasti interiérového designu.

Výroba kvalitních designových produktů z kartonu. Ten totiž kočky milují. Každý výrobek je zpracováván ručně, s láskou a péčí, a z materiálu s platnými certifikáty nezávadnosti, původu a ekologické výroby.

Aby to pejskům nebylo líto, vytvořili jsme pro ně sesterskou značku Hravý pes. Kartonové výrobky jsme pro ještě větší bytelnost vyztužili dřevem, přírodní původ všech výrobků tak zůstává zachován.

Hlavní myšlenkou tohoto projektu je vnést mezi lidi, kteří milují umění a originalitu, kousek jedinečné a pestré tvorby naších talentovaných českých autorů. PostArt vyplňuje prostor mezi neúprosným světem nedosažitelného vysokého umění a všudypřítomnou vyžilou komercí. Nabízí kousek hodnotného umění pro každého, aniž by ztrácel jedinečnost.

Dekorace do dětských pokojíčků s důrazem na udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí. Projekt Vaše dílna však nekončí u samotných výrobků, jeho cílem je také rozvíjet kreativitu od útlého věku.