Naše projekty

Od návrhu až po instalaci, tak by se dalo jednoduše popsat naše spektrum služeb. S dlouholetou praxí v oboru a špičkovým strojovým vybavením jsme připraveni Vám splnit i ty nejnáročnější požadavky. Kreativní nápady, kvalitní materiály, dokonalé zpracování završené odbornou instalací. Fantazii se meze nekladou.

Výroba kvalitních designových produktů z kartonu. Ten totiž kočky milují. Každý výrobek je zpracováván ručně, s láskou a péčí, a z materiálu s platnými certifikáty nezávadnosti, původu a ekologické výroby.

Aby to pejskům nebylo líto, vytvořili jsme pro ně sesterskou značku Hravý pes. Kartonové výrobky jsme pro ještě větší bytelnost vyztužili dřevem, přírodní původ všech výrobků tak zůstává zachován.

Hlavní myšlenkou tohoto projektu je vnést mezi lidi, kteří milují umění a originalitu, kousek jedinečné a pestré tvorby naších talentovaných českých autorů. PostArt vyplňuje prostor mezi neúprosným světem nedosažitelného vysokého umění a všudypřítomnou vyžilou komercí. Nabízí kousek hodnotného umění pro každého, aniž by ztrácel jedinečnost.